BUS-KOM PKS Sp. z o.o.

ul. Piłsudskiego 30
12-100 Szczytno
tel. 89 624 64 82-sekretariat

 

 

Biuro czynne pn-pt. od 7.00 do 15.00 

 

Aktualnie znajdujesz się na: O firmie

O firmie

  • BUS-KOM PKS Spółka z o.o. w Szczytnie obsługuje komunikację autobusową obejmującą swym zasięgiem obszar całego powiatu szczycieńskiego oraz wszystkich połączeń z głównymi punktami komunikacyjnymi sąsiednich powiatów i województw. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich podróżnych przedstawiamy rozkład odjazdów i przyjazdów autobusów w regularnej komunikacji samochodowej z dworca w Szczytnie z myślą że informacja ta będzie szczególnie pomocna w osiągnięciu celu podróży.

    Jako firma transportowa posiadamy szeroką gamę autokarów odpowiadających wszelkim wymaganiom związanym z przewozem osób na różnych trasach. Autobusy nasze posiadają wymagane uprawnienia do wykonywania indywidualnego transportu drogowego i licencje wydaną przez Ministerstwo Infrastruktury do przewozu osób w kraju i zagranicą. Atutem naszej firmy jest doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej działalności transportowej na rynku turystycznym, a kierowcy prowadzący nasze autokary posiadają odpowiednie kwalifikacje zawodowe, które procentują teraz w postaci umiejętności dostosowania się do życzeń najbardziej wymagających klientów.

    Mamy zawsze na uwadze wszystkie warunki i wymagania stawiane przez zleceniodawców, ich życzenia oraz zaplecze finansowe. Gwarantujemy pełną niezawodność naszego taboru, profesjonalizm i dyspozycyjność naszego personelu.